Spoločnosti LAPP, Phoenix Contact a Technodat Elektro

pozývajú v rámci Road Show 2019

všetkých elektroprojektantov a elektrokonštruktérov v oblasti priemyselnej automatizácie, výroby strojov a energetiky

na interaktívny seminár

Priemyselné elektrické rozvody a automatizácia

Road-show 2019-01 Map

Harmonogram seminára

08:30 – 09:00
Registrácia poslucháčov, občerstvenie
09:00 – 10:00
Aktuálne potreby elektro projektanta a ich naplnenie s Engineering Base
(Technodat Elektro)
10:00 – 10:15
Prestávka
10:15 – 11:00
EPIC® - Konektorová technika LAPP - Rýchly a stručný prehľad konektorovej techniky vrátane praktických ukážok, využitia on-line nástrojov a konfigurátorov pre správny a jednoduchý výber správneho konektora
(LAPP)
11:00 – 11:15
Prestávka
11:15 – 12:15
Novinky, inovatívne technológie a aplikačné riešenia z oblasti spojovacej techniky, priemyselnej elektroniky a automatizácie
(Phoenix Contact)
12:15 – 12:30
Prestávka
12:30 – 14:00
Obed

Partneri ROAD SHOW 2019

Logo LAPP

Spoločnosť LAPP je celosvetovým výrobcom a dodávateľom priemyselných káblov a káblového príslušenstva vrátane kompletného riešenia na mieru v podobe káblovej konfekcie. Založil ju pred 60 rokmi pán Oskar Lapp, ktorý zároveň ako prvý priemyselne vyrobil ovládací kábel.

Vo svojom produktovom portfóliu má LAPP cez 40 000 produktov. Od ovládacích flexibilných, servo, bezhalogénových, tepelne odolných, jednožilových dátových i optických káblov, cez káblové vývodky, priemyselné konektory, energetické reťaze, hadice a značenie až po switche a priemyselný ethernet.

Jedna z významných služieb pre zákazníka je príprava káblového riešenia na mieru, ktorá prebieha v novom výrobnom závode v Otrokoviciach.

Produkty LAPP nachádzajú najčastejšie uplatnenie v priemyselných aplikáciách, ako je napr. výroba strojov a zariadení, rozvádzače, výťahové a manipulačné zariadenia, železiarne, vstrekovacie stroje, automobilový priemysel, potravinársky priemysel, ale aj odbor koľajových vozidiel alebo e-mobility a infraštruktúra budov.

Logo PHOENIX Contact

Spoločnosť PHOENIX CONTACT s hlavným sídlom v nemeckom meste Blomberg je už takmer 100 rokov popredným svetovým výrobcom v oblasti spojovacej techniky a priemyselnej automatizácie. Našim poslaním je dosiahnuť pokrok s inovatívnymi a inšpirujúcimi riešeniami.

Viac ako 16 tisíc zamestnancov po celom svete, vyše 50 dcérskych spoločností a ďalších 40 obchodných zastúpení nám umožňuje, aby sme boli čo najbližšie k našim zákazníkom.

Slovenská pobočka začala svoju činnosť v roku 2007.

Naši aplikační inžinieri spolu s produktovými manažérmi poskytujú bezplatné odborné technické poradenstvo, vykonávajú vzdelávaciu činnosť a navyše zabezpečujú aplikačnú a projektovú podporu pre našich partnerov.

Logo TECHNODAT Elektro Logo Engineering Base

Dodávame špičkové softvérové riešenia v súlade s platnými európskymi normami do segmentov petrochémie, energetiky, koľajovej dopravy, inštalácie budov a priemyselnej automatizácie. Nami dodávané elektro CAD / CAE riešenie ENGINEERING BASE pokrýva rôzne oblasti silnoprúdovej elektroniky. Dodávku softvéru sprevádza profesionálne školenie, konzultácie či vývoj zákazkového rozhrania.