Logo LAPP

EPIC® - Konektorová technika LAPP - Rýchly a stručný prehľad konektorovej techniky vrátane praktických ukážok, využitia on-line nástrojov a konfigurátorov pre správny a jednoduchý výber správneho konektora

Priemyselné konektory EPIC® zahŕňajú hranaté, guľaté, dátové aj solárne konektory, vrátane setov a modulárnych systémov. Predstavenie noviniek a nových trendov v oblasti konektorov, ich výhody a nadväzujúci sortiment v oblasti káblovej techniky.

Prednášajú:

Dominik Lesičko

Key account manager pre Slovensko

Absolvent Žilinskej Univerzity v Žiline. V spoločnosti LAPP pracuje od roku 2009, v ktorej je zodpovedný za kľúčových zákazníkov na Slovensku. Vďaka dlhodobým skúsenostiam v oblasti elektrotechniky a energetiky je odborným a uznávaným partnerom pre našich zákazníkov.

Jiří Kroupa

Tomáš Pavlovič

Obchodno-technický poradca pre Slovensko

Absolvent Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre. V spoločnosti LAPP pracuje od roku 2015, v ktorej je zodpovedný za nových zákazníkov z priemyselných odvetví. Má široký prehľad o trhu káblovej techniky a ponuky kompletného káblového riešenia na mieru.

Jiří Kroupa

Novinky, inovatívne technológie a aplikačné riešenia z oblasti spojovacej techniky, priemyselnej elektroniky a automatizácie / Phoenix Contact

V oblasti spojovacej, priemyselnej elektroniky a automatizačnej techniky, Vám predstavíme produkty a riešenia predovšetkým určené do výroby strojov, dopravnej infraštruktúry, výroby rozvádzačov, a energetiky. Naše produkty sa riadia systémovým prístupom a dajú sa rôzne kombinovať. Cieľom je, aby sme dokázali zostaviť individuálny balík riešení pre Vaše špeciálne úlohy.

Prednášajú:

Ján Kadlečík

Produktový manažér pre oblasť priemyselnej elektroniky a automatizácie

Karol Greman

Produktový manažér pre oblasť spojovacej techniky a priemyselného značenia


Logo Engineering Base

Aktuálne potreby elektro projektanta a ich naplnenie s Engineering Base

„Včera bolo neskoro.“ „To je malá zmena, to máš hneď hotové.“ „Na tom nič nie je, to je jednoduché, dáš to za chvíľku.“ „Oni to už vyrábajú, musíme im niečo dať.“ Aj my projektujeme a ukážeme Vám ako nám Engineering Base pomáha splniť požiadavky zákazníka.

Prednášajú:

Matúš Babinec

Obchodno-technický manažér

V Technodat Elektro je od roku 2015. Spolupracoval a spolupracuje na implementáciách elektro projekčných systémov do významných slovenských a českých spoločností ako Rošero-P, Zetor Tractors, Západoslovenská distribučná, SPIE Elektrovod a ďalšie.

Jiří Kroupa

Tomáš Surýnek

Špecialista pre inžinierske projekty a vedúci odbornej skupiny procesnej dokumentácie

Počas svojej kariéry sa aktívne podieľal na príprave a realizácii komplexných projektov priemyselnej automatizácie, prevažne v oblasti riadiacich systémov a systémov MaR. Zaoberá sa efektívnymi spôsobmi transformácie dokumentácie elektro a MaR do Engineering Base.